Topic: Стаття 130 КУпАП і 16 років

Page 1 of 1  sorted by
Anonymous
Posts:
Date:

Стаття 130 КУпАП і 16 років

Permalink   
 

Коли синові виповнилось 16, я навіть не думав про те, що він вже може нести адміністративну відповідальність за статтею 130 КУпАП нарівні з дорослими. Думав — ще дитина, максимум батьків покличуть. Але коли виникла реальна ситуація і я почав шукати інформацію, натрапив на статтю в блозі «Прасолов та Партнери» https://prasolovpartners.com/blog/nepovnolitni-vodii-ta-netvereze-vodinnia-osoblyvosti-prytiahnennia-do-vidpovidalnosti/ — і все стало на свої місця. З 16 років — повна адміністративна відповідальність за дорожніми правопорушеннями, включно зі статтею 130 КУпАП. Діти до 16 справді захищені — відповідальність несуть батьки за статтею 184 КУпАП. Але після 16 — зовсім інша картина. Стаття детально пояснює, як кваліфікується правопорушення, які санкції загрожують, і чому наслідки можуть бути розтягнуті в часі: позбавлення права керування застосовується тоді, коли підліток досягне відповідного віку і захоче отримати посвідчення. Окремо розписана тактика захисту: перевірка процедури огляду, обов'язкова участь батьків, використання пом'якшувальних обставин. «Прасолов та Партнери» спеціалізуються виключно на справах за статтею 130 КУпАП і знають усі тонкощі таких проваджень. Після прочитання зрозумів одне — зволікати не можна, і одразу зателефонував на консультацію.



__________________
Page 1 of 1  sorted by
Simple Guestbook
Name **
Email **
How did you find about my homepage
Internet search
Link from another site
Word of mouth
Comments, suggestions
Private Message:


Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard